Váhy pokladny systémy Tisk
Sitemap Kontakt
ZEMAN Váhy ZEMAN Váhy ZEMAN Váhy
Jméno:
Heslo:  
Zapomenuté heslo?
vstup_do_eshopu.png, 35 kB
» Nacházíte se: O nás >> Jednotlivá oddělení firmy

Obchodní oddělení

Toto oddělení zajišťuje osobní, telefonické, nebo e-mailová komunikace s odběrateli a zákazníky, zpracovávání nabídek a řešení na základě požadavků zákazníků, přímý prodej. Dále pak aktualizace Ceníku, webu a obchodních informací, sledování a vyhodnocování prodejů a skladových pohybů jednotlivých druhů zboží.
 

Výroba a vývoj HW

Veškeré průmyslové váhy vznikají právě v tomto oddělení. Pracovníci Výroby kompletují na zakázku přímo jednotlivá zařízení, objednaná odběrateli a zákazníky. Výroba ve společnosti LZ zahrnuje zejména kompletaci z již připravených komponent, důkladnou kontrolu a přezkoušení finálního výrobku, často s návazností ES zkoušky váhy (viz. ESG). To vše pod pravidly nastavenými v systému jakosti ISO, který má společnost zavedený od roku 2003.

  • váhy můstkové, podlahové, paletové, nájezdové, visuté jateční, dobytčí, závěsné, jeřábové, silniční nápravové a mostové pro masozpracující a potravinářský průmysl a zemědělství

Servis

Provádíme servis na veškerý námi dodávaný hardware i software, a to od instalace, školení na jednotlivých zařízeních, až po záruční a pozáruční opravy a údržbu. Máme uzavřeny smlouvy o obchodní a servisní spolupráci s více než 50-ti servisními firmami, právnickými i fyzickými osobami, po celé České republice, zajišťujícími kompletní prodej a servis včetně dodávek spotřebního materiálu.

Kalibrační laboratoř (AKL)

Kalibrační laboratoř ZV je akreditována Českým institutem pro akreditaci (ČIA) pod číslem 2324. Toto ji opravňuje provádět kalibrace neautomatických vah v souladu s Příručkou jakosti a přesně popsanými Kalibračními postupy. Laboratoř podléhá pravidelným každoročním kontrolám ze strany ČIA a 1x za 3 až 5 let musí provádět reakreditace (obnovení akreditace). Ke své práci a činnosti smí používat pouze přesně specifikované vybavení a speciální etalonové závaží, navázané na etalony vyššího řádu a pravidelně kalibrované Českým metrologickým institutem (ČMI). Manažer jakosti AKL dohlíží na dodržování veškerých pravidel při provádění kalibrací jednotlivými techniky a kontroluje správnost a úplnost vystavených kalibračních listů, které jsou výstupním dokladem o provedené kalibraci.


Aktuality
21. 08. 2018
V systému EET se mění SSL certifikát!

Od 10.9. 2018 se na příjmové straně EET změní certifikát, kt ...
10. 07. 2018
Servisní technik pro pobočku Olomouc

Zavedená společnost ZEMAN Váhy s.r.o.  hledá pro svoji ...
12. 12. 2017
Certifikace ISO 9001, 2017

V listopadu 2017 společnost obhájila zavedený systém managem ...
11. 10. 2017
Osvědčení o akreditaci 2017

Při pravidelném dozoru od Českého institutu pro akreditaci, ...
24. 04. 2017
Certifikované propojení váhy s pokladnou dle Welmec 2.2

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali, že Český metr ...

Certifikát ISO 9001:2001